Kuba Ludvík (Poděbrady 1863 - 1956 Praha)
Dívčí akt, signováno vlevo dole L. Kuba, olej/plátno fixované na dřevě, 29x 17 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |